Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Долинський р-н

День вчителя в школі Макаренка

День вчителя, мабуть, найулюбленіше свято не тільки самих вчителів, а й учнів. Це день квітів, привітань, яскравих стінгазет та святкових концертів, які готують учні.

Цей день покликаний привернути увагу до становища вчителів у суспільстві, їх ролі в освіті та розвитку. Адже вчителя – це не тільки люди, які викладають науки, вчителя – це наставники молодого покоління, які готують їх до дорослого життя.

Підтримуючи цю добру традицію, в професійне свято працівників освітньої системи, учні КЗ «Долинська ЗШ №2 ім А.С.Макаренка Долинської районної ради» приєдналися до привітань на адресу всіх вчителів та педагогів школи та району. Побажали їм міцного і непохитного здоров’я, та найкращих успіхів у будь-якому освітньому процесі до якого нас приводить наше багатогранне життя! 

Учніський комітет під керівництвом заступника з виховної роботи Жиляковаї Т.В., педагога-організатора Стеблини О.О., вчителя музичного мистецтва Шапранової Л.В., підготували святковий концерт для працівників школи. 

Директор школи Бойко Г.І. у привітальному слові поздоровила всіх працівників закладу із професійним святом. 

Хочеться подякувати учням та вчителям перших класів – Чаусовій Л.В. та Вернигорі В.В., третіх класів – Мігуль Н,М. та Череп’яній О.О., 7-Б, 9, 10, 11 класів та їх класним керівникам (Рак Н.В., Шапрановій Л.В., Кириченко С.П., Скрежевська Л.П.) за активну участь у підготовці святкового заходу. 

Із святом всіх, дорогі вчителі!!!

Учнівський комітет на чолі з головою комітету Москалик Каріна.

Категорія: Долинський р-н | Додав: SIRIUS (02.10.2016)
Переглядів: 111 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar