Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Долинський р-н

"День позашкільника" у Долинському РЦДЮТ

Наш творчості Центр сьогодні знову сяє,
Вже вкотре він радо дітей зустрічає.
Для діток є місцем крилатої мрії
Тут зріють таланти, міцніють надії.

16 вересня 2016 року на майданчику біля приміщення ЦДЮТ відбулося Свято початку нового навчального року «День позашкільника», в якому взяли участь учні міських шкіл, гуртківці та педагоги закладу.

Директор Центру Марущак І.М. привітала присутніх з початком навчального року і виразила сподівання, що наступний навчальний рік буде багатим на заходи, конкурси та перемоги.

У ході урочистої частини до присутніх з вітальним словом звернулися заступник голови Долинської районної державної адміністрації Олександр Ворона, голова Долинської районної ради Ірина Бондаренко, начальник відділу освіти Долинської районної державної адміністрації Оксана Гадірова. Багато теплих слів та побажань прозвучало з їхніх вуст. Вони вітали всіх присутніх з початком нового навчального року в ЦДЮТ і бажали нових здобутків і творчих успіхів. Олександр Володимирович та Ірина Петрівна від районної державної адміністрації та районної ради подарували позашкільному закладу принтер. Оксана Вікторівна вручила директору та педагогам закладу Грамоти за високі досягнення у 2015- 2016 н.р. 

Заступник директора з навчально-виховної роботи Леонтьєва І.В. побажала гуртківцям та педагогам ЦДЮТ безліч медалей і грамот у новому навчальному році. Методист ЦДЮТ Гангур В. В. «подарувала» вихованцям Дерево Мрій. Діти поділилися зі своїми мріями про щасливе мирне дитинство, мирну Україну та прикрасили Дерево жовто-синіми стрічками і квітами.

Гуртківцям позашкільного навчального закладу й усім присутнім гостям презентували свої таланти Літвінов Іван, вихованець гуртка ЦДЮТ, учень КЗ «Долинська ЗШ І-ІІІ ст. № 2 ім. А.С. Макаренка», вихованці зразкового художнього колективу гуртка спортивного бального танцю «Шанс» (керівник Бойко В. Ю.) та вихованці гуртка спортивного бального танцю «Бомонд» (керівник Ісаєв С. Б.).

По тому продзвенів перший дзвінок у цьому навчальному році, який покликав усіх бажаючих дітей здобувати нові знання, розвивати свої творчі та інтелектуальні здібності.

Категорія: Долинський р-н | Додав: SIRIUS (16.09.2016)
Переглядів: 127 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar