Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Долинський р-н

ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ПОЛЕГЛИХ У БОЮ ПІД КРУТАМИ

29 січня – День пам’яті героїв Крут. Cто років тому, у 1918 році на станції Крути відбувся бій, що на довгі роки став для Українського народу символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність. 

З нагоди вікового ювілею бою під Крутами 29 січня 2018 року на базі Комунального закладу “Музей історії Долинського району” спільно з Комунальним закладом “Долинська ЗШ №2 І-ІІІ ст. ім. А.С. Макаренка Долинської районної ради” відбулась медіа година “Понад Крутами вічність у сурми сурмить…”.

Захід проведено за участю керівника апарату районної державної адміністрації Гуземи О.Г., начальника відділу культури, туризму та культурної спадщини Кащеєвої Л.В., представників структурних підрозділів районної державної адміністрації та учнівської молоді.

Учні 8-11-го класу Колісник Володимир, Березовський Максим, Кузьменко Карина, Кучеренко Тетяна, Бардась Вікторія (координатор, Федорова Ю.О.) розчулили присутніх розповіддю та віршами, які присвячені тим подіям.

Після виступу учнів відбувся перегляд відеоролика пам’яті героїв Крут “Ніколи не плач” у виконанні Сергія Василюка. 

А по закінченню всі присутні ознайомились з експозиціями “Пам’ятаймо про Крути” та “АТО: боротьба за незалежність триває”.

Проводячи паралелі між подіями вікової давності та реаліями сьогоднішнього дня, як бачимо ми знову змушені давати відсіч російській військовій агресії, обороняючи власну незалежність ціною людських жертв. 

Кров під Крутами не була пролита марно, а для того щоб наша держава жила вільно. Ми повинні пам’ятати про усі випадки військової звитяги і не маємо права забувати страшні сторінки нашої історії.

Науковий співробітник комунального закладу “Музей історії Долинського району” Л.Дебраль.

Категорія: Долинський р-н | Додав: SIRIUS (29.01.2018)
Переглядів: 90 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar