Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Долинський р-н

День миру

У 2014 році Організація Об'єднаних Націй обрала тему «Право народів на мир», щоби ще раз наголосити на важливості принципів, закладених Декларацією Генеральної асамблеї ООН про право народів на мир, з центральним твердженням про те, що стійкий прогрес людства та реалізація прав людини залежить від миру та безпеки. Напередодні Всесвітнього Дня Миру, різні заходи та кампанії проходять в усьому світі з метою привернути увагу до необхідності підтримку миру. 

Учні КЗ «Долинська ЗШ І-ІІІ ступенів № 2 ім. А.С. Макаренка Долинської районної ради» також долучилися до проведення всеукраїнської кампанії «Голуб миру». 

Загальновідомим символом миру є голуб. Саме цей символ виготовляли учні школи під керівництвом педагога-організатора Федоровою Ю.О. та вчителя образотворчого мистецтва Шапранової Л.В. Діти власноруч виготовили паперових голубів як символ миру та духовного розвитку нації. 

Юні краєзнавці старших класів провели заочну подорож до міста Кременчуг на площу Миру, де встановлена єдина в Україні споруда «Гонг Миру», та зрозуміли, що національний День миру покликаний змусити людей не лише задумуватись про нього, а й прикладати свої зусилля заради його збереження.

Міжнародний день миру надає можливість привернути увагу дітей та молоді до питань важливості миру і принципів гуманності, свободи, добра і поваги до різноманіття.

Категорія: Долинський р-н | Додав: SIRIUS (21.09.2018)
Переглядів: 6 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar