Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Долинський р-н

День Козацтва, свято Покрови Пресвятої Богородиці, День захисника України

На 14 жовтня припадає одразу три величних свята ‒ День Козацтва, свято Покрови Пресвятої Богородиці та День захисника України.

Учні КЗ “Долинська ЗШ №2 ім. А.С. Макаренка Долинської районної ради” разом із працівниками КЗ “РБ для дорослих Долинської районної ради” підготували та провели патріотичну годину “Нащадки козацької слави”, на яку було запрошено нашого земляка, воїна АТО Зибіна Володимира. 

В ході заходу бібліотекарі познайомили учнів з історією свята - Дня захисника України - та пригадали традиції славного українського козацтва. Учні 8-их класів переглянули відео про бойові дії на сході України.Також не залишилося байдужих після виступу Володимира Зибіна, учасника антитерористичної операції на сході України. Діти були щиро вдячні воїну за мирне життя в нашому місті. Мужність, звитяга, розум та козацька слава наших прадідів червоними нитками прописана на сторінках літопису української історії. Потім учні взяли активну участь у вікторині “Козацькі забави” на знання історії козацтва.

Цікавими для школярів стали конкурси та змагання. 

В конкурсі “Найсильніший козак” всі бажаючі випробували силу своїх рук, а конкурс “Забави кашоварів” визначив переможців на швидкість. Для дівчат проведений конкурс “Медичний”, який показав як дівчата можуть надавати першу медичну допомогу. Конкурс “Майстерних художників” розвеселив та розсмішив усіх присутніх.

14 жовтня має бути святим днем не лише для православних християн, але й для всіх свідомих громадян. Радісно, що українська молодь береже історичну пам'ять нашого народу і популяризує його традиції.

 

 

 

Категорія: Долинський р-н | Додав: SIRIUS (12.10.2018)
Переглядів: 9 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar