Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Долинський р-н

Давайте нести тепло Різдвяної зірки

З дитинства усі діти обожнюють Новорічно-Різдвяні свята – особливий затишний період, коли можна мріяти та вірити в чудеса, а навколо панує казкова атмосфера. Якщо настання Нового Року завжди є цікавим та зрозумілим, то історія Різдва для дітей часто буває досить загадковою. Тому дуже важливо доступно розповісти малечі, що ж ми святкуємо у цей день та яка таємнича подія відбулася першого Різдва. 

9 січня 2018 року, у перший день навчання після зимових канікул, вихованці гуртка «Чарівні пальчики» (керівник Дзюба І.О.) поринули у далеке та таємниче минуле і стали слухачами ілюстрованої історії про народження Сина Божого. 

Здавна на Різдво було традиційним не лише дарувати подарунки, але й займатися милосердям. Дорослі і діти бажають бути щедрими, турботливими, добрими.

Колись на Русі існував такий звичай влаштовувати різдвяні «ялинки» для тварин і птахів. Для звірів у лісі будували спеціальні ясла, в які клали сіно, овес. А для птахів на дахах будинків встромляли жердину і надягали на неї необмолочений сніп. Птахи зліталися і клювали зерна.

 

Адже це так просто - влаштувати свято для беззахисних істот, які потребують нашої допомоги. Тоді на душі стане тепліше і радісніше, і в неї теж увійде світло Різдвяної зірки, світло добра і милосердя.

Категорія: Долинський р-н | Додав: SIRIUS (09.01.2018)
Переглядів: 59 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar