Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Долинський р-н

Через поле, через гай йде до діток Миколай

19 грудня День Святого Миколая розпочинає цілу низку веселих і незабутніх новорічно-різдвяних свят. Це прекрасна пора нових задумів, мрій і починань. А Дідусь Миколай повертає нас всіх у дитинство, коли у його день обов’язково мали бути подарунки, солодощі, веселий сміх і радість. Немає на нашій землі жодного, хто б не горнувся до цього великого святителя. 

В Україні здавна шанують Миколая Чудотворця – захисника, наставника і покровителя дітей. Він дарує усім віру в здійснення найзаповітніших мрій, вселяє у наші душі світлі почуття, надихає нас на добро. Вшановуючи покровителя дітей, а також знедолених, ми покладаємось на його допомогу  та опіку. На нього чекають і діти, і дорослі, адже, крім подарунків він приносить у оселю радість, надію та любов.

Так, щороку до Дня Святого Миколая представники Районного парламенту дітей проводять благодійні акції "Даруймо книгу" та "Моя іграшка - тобі". Цей рік не став виключенням, і наші парламентарі на початку навчального року звернулися до учнів міських шкіл з проханням зібрати дитячі книжки, іграшки, теплий одяг для дітей із багатодітних родин. 

Завдяки активній позиції органів учнівського  самоврядування Долинської ЗШ № 1, Долинської ЗШ №2 ім. А.С. Макаренка, НВК «Долинська гімназія – загальноосвітня школа» №З і Долинської № 4 вдалося зібрати велику кількість іграшок, речей та книжок. Також до акції долучилися вихованці гуртка «М’яка іграшка» Центру дитячої та юнацької творчості, передавши членам парламенту іграшки, виготовлені власноруч.  

Тож, 18 грудня 2015 року, у переддень самого свята, Лехан Дарія, Портянко Олена, Корчака Ірина, Чопик Анастасія, Лаврівська Тетяна та Бурч Олександр разом з координатором Зотовою О.В. відвідали багатодітні  сім'ї  Степанової Аліни, Антонової Марини, Трощінської Світлани, Кулінської Любави, що проживають у нашому місті та сім’ю Сіняк Анастасії, що переїхала із Криму у с. Першотравневе, привітали з наступаючим  святом, поспілкувалися й погралися з дітлахами, вручили їм іграшки, речі та книжки.

Дуже сподіваємось, що ці подарунки принесуть дітям радість і залишать добрий слід у їхніх дитячих спогадах.

 

 

Координатор РПД Зотова О.В.

Категорія: Долинський р-н | Додав: SIRIUS (18.12.2015)
Переглядів: 216 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar