Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Долинський р-н

Частинка солдатської душі – в українському прапорі

Вихованці Центру дитячої та юнацької творчості, не дивлячись на їх юний вік, живуть життям своєї країни і знають, що відбувається на сході нашої держави. Протягом року наші дітлахи передавали на передову свої малюнки, листи, обереги, виготовлені власними руками. У вересні вони через волонтера Віталія Іващенка передали воїнам український прапор.

23 жовтня 2015 року Віталій Миколайович завітав до Центру і повернув прапора, підписаного руками українських солдатів. На жовто-блакитному тлі майорять написи «Завдяки вашій підтримці ворог не пройде!», «Дякуємо, що ви нас не забуваєте!», «Слава нації! Смерть ворогам!» 

Крім цього В. Іващенко розповів дітям про ситуацію в зоні АТО і подякував маленьким долинчанам за підтримку наших захисників.

Культорганізатор ЦДЮТ Гапонова О.О. на завершення зустрічі побажала усім, хто знаходиться у зоні бойових дій якнайшвидше повернутися додому з перемогою, живими, здоровими, до своїх матерів,дружин, дітей.

Переконані, що ця зустріч, на якій були присутні і методист позакласної та позашкільної роботи методичного кабінету відділу освіти РДА Фощій Т.П., і педагоги позашкільного закладу, залишить у серцях гуртківців вагомий слід, зачепить струни у їх маленьких дитячих душах.

Категорія: Долинський р-н | Додав: SIRIUS (23.10.2015)
Переглядів: 189 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar