Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Долинський р-н

Cемінар-практикум у Долинському ЦДЮТ

З метою поглиблення знань щодо формування основних життєвих компетентностей гуртківців; визначення їх значимості для виховання активної, життєздатної особистості; відпрацювання способів формування життєвих компетентностей вихованців 27 жовтня 2016 року у Долинському ЦДЮТ відбувся семінар-практикум на тему «Формування основних життєвих компетентностей – одна з умов виховання життєздатної особистості», який підготувала та провела заступник директора з навчально-виховної роботи Леонтьєва І.В. 

Семінар розпочався з інформації щодо актуальності формування життєвих компетентностей вихованців позашкільного закладу та вправою «Паросток очікувань». У ході семінару керівники гуртків брали участь у методичних вправах: «Мікрофон», «Мозковий штурм», «Незакінчене речення», «Коло ідей». На основі власного досвіду і знань учасники заходу дали визначення поняттям «компетентність», «компетенція», «професійна компетентність керівника гуртка». Кожен з присутніх пропонував свої варіанти продовження вислову «Компетентність людини – це загальна життєздатність, що базується на…» під час вправи «Незакінчене речення».

Цікаво та захоплююче проходили презентації основних життєвих компетентностей. Шляхом доповнення ідей колег були напрацьовані у мікрогрупах способи їх формування.

Підсумком роботи став метод «Прес», який спонукав педагогів зробити висновок, що виховуючи життєздатну, активну особистість ми повинні формувати не окремо кожну компетентність, а всі у взаємозв’язку.

Категорія: Долинський р-н | Додав: SIRIUS (27.10.2016)
Переглядів: 93 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar