Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Долинський р-н

Це потрібно не мертвим, це потрібно живим

Більше чим півстоліття пройшло з того часу, як прозвучали залпи салюту на честь Перемоги над ворогом у Другій Світовій війні. Але і зараз свято Перемоги для кожної людини є хвилюючим, із сльозами на очах. Воно болем відгукується в серці, оскільки немає, напевне, жодної української сім'ї, якої не торкнулася б війна, хто б не втратив у цьому пеклі близької людини. 

І тому 9 травня більшість жителів міста Долинська із своїми дітьми зібрались щоб розпочати урочисту ходу на честь Дня Перемоги. Учні та вчителі Долинської загальноосвітньої школи № 2 ім. А.С. Макаренка також взяли участь в святковому параді. 

Літвінов Іван, учень нашої школи, разом із своїм татом йшов в колоні і тримав в руках фото свого героїчного прадідуся, який приймав участь в бойових діях в роки Другої Світової війни. Тому ми можемо з гордістю говорити, що герої війни і сьогодні з нами в строю. 

 

 

На загальноміському мітинзі-реквіємі «Пам’ятати значить перемагати!», учні школи взяли участь в урочистому покладанні квітів до пам’ятника «Невідомому Солдату», а вчителі Гриценко О.І., Нечепуренко Г.М. та Кириченко С.П. разом з іншими представниками міста поклали «Гірлянду Пам’яті» до монументу. 

Акцію «Зірка пам’яті» приурочили до травневих свят. Волонтери школи привітали учасників війни. 

Мезенцева С.В. із своїм 7-Б класом відвідала Дерипаску Надію Кузьмівну, яка за довірливою розмовою розповіла учням, про свій життєвий шлях на фронті. Діти поздоровили ветерана із святом Перемоги та побажали здоров’я.

  

Перемога дісталась нам надзвичайно дорогою ціною. Понад 7 мільйонів українців стали жертвами фашистських окупантів. 3656 громадян Долинщини, не повернулися до рідних домівок, їх не дочекалися батьки, дружини, діти.

І, на превеликий жаль, дедалі менше і менше залишається основних творців Перемоги, носіїв живої правди про війну, людей подвигу, високого патріотизму, учасників Другої Світової війни. 

А ми, в свою чергу, доземно вклоняємось Вам, шановні ветерани, Вашій сивині і зраненим серцям. Нехай загальна любов, увага й тепло супроводжують Вас скрізь і завжди - Ви на це заслужили сповна.

З Днем Великої Перемоги!!!

 

Категорія: Долинський р-н | Додав: SIRIUS (09.05.2016)
Переглядів: 117 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar