Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Долинський р-н

ЦДЮТ веселкою цвіте!

"ЦДЮТ веселкою цвіте!" - під такою назвою на базі НВК «Долинська гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №3» 18 травня 2016 року пройшов уже традиційний щорічний творчий звіт Центру дитячої та юнацької творчості. 

Усіх гуртківців, педагогічний колектив закладу та їх батьків із закінченням навчального року привітали заступник голови Долинської районної ради Л.Бабенко і начальник відділу освіти районної державної адміністрації О.Гадірова. Вони дали високу оцінку роботі закладу та вручили директору Центру І.Марущак грамоту відділу освіти за вагомий внесок в розвиток позашкільної освіти, всебічний розвиток творчого потенціалу дітей і учнівської молоді району та за підсумками роботи ЦДЮТ за 2015- 2016 н.р.

У свою чергу Ірина Миколаївна поінформувала усіх присутніх про діяльність позашкільного навчального закладу протягом року та перемоги дітей і педагогічного колективу на районному, обласному, Всеукраїнському та Міжнародному рівнях. Присутні вітали гучними оплесками численні досягнення вихованців і керівників гуртків. 

Приємним сюрпризом для батьків були Подяки, вручені їм за виховання своїх дітей. Провчившись 4-5 років у ЦДЮТ та успішно склавши іспити, 21 випускник закладу отримав свідоцтво про позашкільну освіту. 

Потішили глядачів своїми танцями вихованці гуртків спортивного бального танцю «Шанс» (керівник В.Бойко) та «Бомонд» (керівник С.Ісаєв). Пісенні дарунки прозвучали з вуст вихованців гуртків Ольги Гарматюк, Олександри Цихненко, Івана Литвинова, Валерії Андрієнко. Скороход Ангеліна, вихованка гуртка «Інтелект +» (керівник Гасаненко О.С.), подарувала присутнім власний вірш «Я народилася й живу на Україні». Дейнега Максим, вихованець гуртка «Творча майстерня» (керівник Дзюба І.О.) виразив сподівання на подальше мирне майбутнє у вірші «Тим, хто не повернувся…».

Вихованці гуртків декоративно-вжиткового напрямку разом із своїми керівниками презентували гостям і батькам  виставку своїх робіт, а вихованка гуртків «В’язання гачком» та «Різнобарвний дивограй» (керівник  О. Кобис) Бодішова Вікторія представила на розсуд присутніх свою персональну виставку доробок.

Батьки, однокласники вихованців Центру, педагоги навчальних закладів міста, запрошені гості ще раз переконались у тому, що сходинки в Центрі дитячої та юнацької творчості є першими до творчого життя школярів. Ми хочемо, щоб усі життєві сходинки нашим гуртківцям далися добре, з гарним настроєм, впевненістю і радістю в серці. І нехай щороку поповнюється позашкільний заклад новими яскравими кольорами,  збагачується та розширюється наша позашкільна веселкова гама талантів.

Методист ЦДЮТ Валентина Гангур

Категорія: Долинський р-н | Додав: SIRIUS (18.05.2016)
Переглядів: 156 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar