Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Долинський р-н

Акція «Дарую тобі свої обійми!»

Ми обіймаємо друзів і рідних при зустрічі, після розлуки, обіймаємо один одного, щоб висловити свою радість і вдячність.

21 січня у всьому світі відзначається одне з самих незвичайних свят - Міжнародний день обіймів (International Hug Day). Він був заснований в США в 1986 році під назвою Національного дня обіймів (National Hugging Day), а потім стрімко поширився по всьому світу. Згідно з традицією свята, обійняти в цей день можна навіть незнайому людину.

Незважаючи на молодий вік цього свята, сьогодні важко знайти автора. Вважається, що ініціаторами є студенти.

За своєрідною легендою, під час дружніх обіймів люди обмінюються душевним теплом. На думку психологів, дорослій людині просто необхідні 4 обійми в день для елементарного виживання. А для гарного самопочуття потрібно не менше 8 обіймів на день.

Активні вихованці гуртків «Євроклуб «Діалог» та «Стань творцем свого життя» Василишина Яна, Романівська Світлана, Момонт Анна, Безугла Альона, Медвідь Юлія, Удовіченко Ян, Петрук Владислава разом з керівником Удовіченко І.П. 21 січня 2017 року провели акцію у місті Долинська серед жителів під гаслом «Дарую тобі свої обійми!».

Містяни та діти з радістю спілкувались з посмішкою обіймались і бажали один одному мирного неба,приємного дня, здоров’я та більше позитивних хвилин.

Вітаємо всіх зі святом, і подаруйте своїм близьким і коханим людям ОБІЙМИ на знак теплого ставлення до них, нагадайте тим самим про свої щирі теплі почуття.

Категорія: Долинський р-н | Додав: SIRIUS (21.01.2017)
Переглядів: 95 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar