Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Долинський р-н

Акція «Чорнобрива Україна»

З метою формування екологічної культури особистості та відповідальності за збереження природного середовища перед майбутніми поколіннями, активізації пізнавальної, творчої, просвітницької та трудової діяльності гуртківців, покращення озеленення навчальних закладів, виховання любові до природи, національних традицій рідного краю традиційно вже декілька років проводиться акція "Чорнобрива Україна". 

Акція була започаткована педагогічним центром «Академія» спільно із приватною школою «Паросток». Цю акцію підхоплюють по всій Україні. Так, Василь Рижук - художник-архітектор із Луцька, у своєму місті засадив чорнобривцями узбіччя доріг на власному тракторці. До акції приєдналися і школярі з Полтави.

Дізнавшись про це із інтернету, члени екологічного гуртка «Жива скарбниця» (керівник Корнієнко Р.М.) ЦДЮТ Долинського району вирішили підхопити цю ініціативу. 5 квітня 2017 року вихованці гуртка стали учасниками акції «Чорнобрива Україна», у ході якої була проведена вікторина «Квіти рідного краю». Діти відгадували загадки, слухали легенди про чорнобривці, а на завершення заклали квітник на території шкільного подвір’я, посадивши чорнобривці. 

 

 

Категорія: Долинський р-н | Додав: SIRIUS (05.04.2017)
Переглядів: 45 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar