Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Долинський р-н

Акція "16 днів проти насильства"

Діти проти насильства у сім’ї

Впродовж шістнадцяти днів керівники гуртків ЦДЮТ провели на заняттях бесіду «Наше право – щасливе дитинство». Діти активно обговорювали наслідки негативних ситуацій, які виникають в сім’ї, школі, молодіжному середовищі та методи їх попередження або конструктивного вирішення.

Вихованці образотворчого гуртка «Палітра» (керівник Солодовник О.В.), що працює на базі КЗ «Новогригорівська І ЗШ І-ІІІ ст. Долинської районної ради» взяли участь у конкурсі стіннівок з питань попередження насильства у сім’ї та жорстокого поводження з дітьми «Діти проти насильства у сім’ї». 

Вже традиційно у рамках акції вихованцями гуртків «Євроклуб «Діалог» та «Стань творцем свого життя» (керівник Удовіченко І.П.) активно проводилася просвітницька робота в місті, спрямована на підвищення обізнаності населення міста щодо проблем насильства. 


Проведення в Долинській ЗШ № 2 ім. А.С. Макаренка
інформаційної кампанії “16 днів проти насильства”

В рамках Міжнародної акції “16 днів проти насильства”, яка розпочалася 25 листопада, ініційованої Центром Жіночого Глобального лідерства у 1991 році, з метою привернення уваги громадськості до проблем насильства в сім’ї, а також активізації діяльності державних структур і громадських організацій з метою захисту прав жінок та формування ненасильницької ідеології в суспільстві та районної просвітницької акції «Торгівля людьми – проблема, яку ми не помічаємо» розпочалася інформаційна кампанія в загальноосвітньому закладі під назвою «Стоп насильству!»

Організаторами та виконавцями є педагогічний колектив та учнівський комітет Долинської ЗШ №2 ім. А.С.Макаренка. 

Інформаційна кампанія передбачає проведення інформування учнів школи про можливість отримання допомоги у випадку потрапляння у нестандартну ситуацію (різні види насилля).

Члени учнівського комітету та учні 8 класів з вчителем «Основ здоров’я» Івановою Л.В., провели акцію «Не дай СНІДу шанс», під час якої розповсюдили серед учнів листівки, які надають інформацію про шляхи передачі ВІЛ-інфекції та засоби профілактики.

В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» в Долинській ЗШ І-ІІІ ступенів № 2 ім. А.С. Макаренка проведено конкурс малюнків «Насильству – НІ!». Переможниця конкурсу, учениця 10 класу Корчака Ірина, керівник Ткаченко О.А. Роботи передано на районний конкурс.

Категорія: Долинський р-н | Додав: SIRIUS (10.12.2016)
Переглядів: 159 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar