Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Долинський р-н

16 днів проти насильства

З 25 листопада до 10 грудня 2018 року в КЗ «ЦДЮТ Долинської райради» проходила щорічна акція «16 днів проти насильства», метою якої є привернення уваги громадськості до актуальної для українського суспільства проблеми подолання насильства в сім’ї, щодо жінок, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми, забезпечення рівних прав жінок і чоловіків. 

В рамках проведення цієї акції були проведені бесіди на тему "Жертви мовчання" (керівники гуртків); інформаційні хвилинки та конкурс малюнків "Стоп насильство" (керівники гуртків «Театральне мистецтво» Крамаренко І.С. та «Олівець-малювець» Пайцун І.А.); на гуртках «Макраме» (керівник Білик О.В.) та «В’язання гачком» (керівник Кобис О.А.) на заході «Наше право – щасливе дитинство» обговорити питання домашнього насильства та протидії йому, розкрили поняття «насильство», ознайомились з ознаками насильства, з основними правовими документами, що захищають дитину від жорстокої поведінки з боку дорослих. 

На гуртку "Євроклуб "Діалог" (керівник Удовіченко І.П.) відбувся захід "Мовчання не робить честі". Діти прослухали лекцію та притчу про жінку, гостру на язик,створили власну емблему під гаслом: "НІ! НАСИЛЛЮ!

Категорія: Долинський р-н | Додав: SIRIUS (10.12.2018)
Переглядів: 12 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar