Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Долинський р-н

130-річчя Антона Семеновича Макаренка

13 березня 2018 року в нашій школі КЗ “Долинська ЗШ І-ІІІ ступенів №2 ім.А.С.Макаренка Долинської районної ради», що носить ім’я славленого педагога Антона Семеновича Макаренка, відзначали його славний 130-річний ювілей

Педагоги, учні школи вшанували пам’ять видатного вчителя покладанням квітів до його погруддя. Про Макаренка, як цікаву особистість, добру творчу, талановиту людину говорили юні дослідники музею А.С.Макаренка, які розповіли про цікаві факти з біографії відомого педагога пов’язані зокрема з історією нашого міста, нашої школи. 

Протягом тижня на базі музею його директором С.В. Пістрюгою при тісній співпраці з вчителями та учнями школи, проводяться педагогічні читання, екскурсі за участі учнівського комітету та молодших учнів нашого закладу, які активно цікавляться та досліджують життя, творчий шлях А.С.Макаренка.

Ми пишаємося, що саме в нашому навчальному закладі працював відомий педагог. Його настанови вивчаємо, переймаємо досвід, використовуємо на практиці. Адже які б не були часи, зміни до освітніх програм, досвід роботи Антона Семеновича як ніколи є актуальним, корисним і цікавим.

Категорія: Долинський р-н | Додав: SIRIUS (13.03.2018)
Переглядів: 48 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar