Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Добровеличківський р-н

ЖИТТЯ – ЦЕ МИТЬ, ЗУМІЙ ЇЇ ПРОЖИТИ

1 березня 2017 року у 7-А класі Помічнянської ЗШ І-ІІІ ст. №3 проведено годину спілкування на тему: «Життя – це мить, зумій його прожити». Захід є вельми корисним та актуальним, адже згідно ст. 3 Конституції України: «Людина, її життя і здоров'я, честь, гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю». Тож нам усім слід пам’ятати про те, що життя має величезну цінність, тому не варто його марнувати. 

Учні пригадали багато видатних історичних постатей, на долю яких випало чимало життєвих негараздів та труднощів, однак вони були настільки сильні духом, цінували кожну мить свого життя, що зробило їх безсмертними у серцях багатьох поколінь людей. Яскравим прикладом мужності, та незламності характеру є Нік Вуйчич – один з найуспішніших мотиваційних ораторів у світі, меценат і письменник. Своїм прикладом він вселяє віру й надію в серця мільйонів людей. Лесю Українку недаремно називають Дочкою Прометея, адже вона принесла людям вогонь любові до життя, невтомної праці та терпіння. Ніхто ніколи не бачив поетесу засмученою та пригніченою, не зважаючи на всі випробування, які приготувала їй доля.

Цікавим видався аналіз твору Джека Лондона «Жага до життя». Це оповідання нікого не залишило байдужим, змусило по-іншому поглянути на звичайні речі. Головний герой твору відчайдушно боровся за своє життя і допомогли йому в цьому такі риси характеру, як мужність, упертість, незламність духу, сила волі та любов до життя. 

Під час гри «Сонячні промінчики життя» учні 7-А класу визначали ті складові, які потрібні людині для того, щоб життя стало найвищою цінністю. 

Підсумовуючи годину спілкування, учні цитували висловлювання відомих людей про життя: «Твої думки стають твоїм життям» (М. Аврелій);  «Світ належить оптимістам, песимісти – тільки глядачі» (Ф. Гізо); «Життя прекрасне, коли створюєш його сам» (С. Марсо); «Жити – це не означає дихати, це означає – діяти» (Ж.-Ж. Руссо); «Наше життя – це те, що ми думаємо про нього» (Марк Аврелій) та ін.

Година спілкування принесла усім присутнім багато приємних емоцій. Ми вкотре переконалися, що життя прекрасне і кожен сам творець свого щастя.

 

 

Категорія: Добровеличківський р-н | Додав: SIRIUS (01.03.2017)
Переглядів: 143 | Рейтинг: 5.0/9
Всього коментарів: 0
avatar