Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Добровеличківський р-н

Вшанування Героя України Березняка Євгена Степановича

Цю людину по праву можна назвати Людиною-легендою. Він почесний академік Академії педагогічних наук України, Заслужений вчитель УРСР, генерал-майор у відставці, Герой України . Співвітчизникам добре відомий як легендарний розвідник групи «Голос» часів Другої світової війни (майор «Вихор»), а для помічнянців, це не тільки героїчна особистість, але й старший товариш, друг і наставник. Євген Степанович - почесний випускник Помічнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, яка віднедавна з гордістю носить його ім’я.

25 лютого 2018 року минає 104 річниця від дня його народження.

Напередодні цієї дати в нашій школі були проведені заходи по вшануванню пам’яті славетного Сина України. Учні підготували усний журнал про життєвий шлях Героя, а потім переглянули фільм «Останній урок Євгена Березняка». В коридорах можна було побачити тематичні стінгазети, які самостійно виготовили наші учні.

В музеї історії школи залишаються його цінні подарунки, книги, листи, на будівлі закладу - меморіальна дошка, а в наших серцях Березняк Є.С. назавжди залишиться патріотом, борцем за справедливість і щастя нашого народу.

Категорія: Добровеличківський р-н | Додав: SIRIUS (22.02.2018)
Переглядів: 120 | Рейтинг: 5.0/5
Всього коментарів: 0
avatar