Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Добровеличківський р-н

ВИВЧАЄМО АНГЛІЙСЬКУ МОВУ З ВОЛОНТЕРОМ

4 грудня 2017 року у Помічнянську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №1 імені Героя України приїхав волонтер зі США, який протягом двох років викладатиме школярам англійську мову.

Ще на початку 2016 року Помічнянська міська рада звернулася до Корпусу Миру США в Україні з проханням запросити до міста волонтера для викладання англійської мови в школах. Цю ініціативу підтримала Помічнянська ЗШ №1 ім. Героя України Євгена Березняка (директор школи – Сигида О.М.). 

Протягом двох років педагогічний та учнівський колектив ЗШ №1 очікували на зустріч з добровольцем із США. Для цього була проведена велика організаційна робота і ключову роль відігравали вчителі англійської мови (Шевчук О.В., Сазіна О.А. та Оліфіренко Т.С).

І ось нарешті до Помічної приїхав волонтер з США Майкл Сміт. Потягом двох років учні нашої школи будуть оволодівати англійською мовою за новими сучасними методами.

Не секрет, що в даний час англійська мова є найпопулярнішою і найпоширенішою мовою в світі. Для цього є багато причин. По-перше, це мова англійської літератури і Шекспіра. По-друге, вона стала дійсно важливою в таких областях як туризм, бізнес, медицина, освіта, інформаційні технології, юриспруденція і т.д. По-третє, англійська мова мелодійна і практична у вивченні. Крім цього, знання англійської мови відкриває безмежні можливості в розвитку кар’єри і навчанні. 

Категорія: Добровеличківський р-н | Додав: SIRIUS (04.12.2017)
Переглядів: 105 | Рейтинг: 5.0/4
Всього коментарів: 0
avatar