Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Добровеличківський р-н

ВАСИЛЬ СУХОМЛИНСЬКИЙ – УЧИТЕЛЬ ДОБРА І ЛЮБОВІ

28 вересня 2017 року в Помічнянській ЗШ І-ІІІ ступенів № 3 відбулася Лінійка присвячена 99-й річниці від Дня народження видатного педагога сучасності – Василя Олександровича Сухомлинського. Сьогодні звучали теплі слова та вірші про педагога-гуманіста.

Після лінійки учні 5-А та 8-А взяли участь в годині спілкування: «В.О. Сухомлинський - учитель добра і любові». Присутнім пропонувалося відповісти на запитання експрес-вікторини про життя та творчу діяльність В.О. Сухомлинського. Вікторина була доповнена підготовленими учнями повідомленнями «Дещо з невідомого про Василя Сухомлинського».

Неабияке враження на присутніх справила інсценізація п'ятикласниками казки В.О. Сухомлинського «А пісня жива». Розум, щастя, свобода, справедливість, совість – це ті цінності, які великий педагог закликає виховувати в собі кожній людині.

Василь Сухомлинський назавжди залишиться в наших серцях, як людина великої сили волі та мудрості. Його надзвичайний талант, постійні творчі пошуки та нестандартні методи навчання і виховання заслуговують уваги. Видатний педагог для нас є взірцем працьовитості та самовідданості своїй справі. Ми пишаємося нашим земляком - людиною, яка впевнено йшла до своєї мети, не зупиняючись перед труднощами. Ми вдячні Василю Олександровичу за безцінні поради, які допомагають нам сміливо крокувати в майбутнє з вірою в себе та любов’ю до Батьківщини.

 

 

Категорія: Добровеличківський р-н | Додав: SIRIUS (28.09.2017)
Переглядів: 117 | Рейтинг: 5.0/9
Всього коментарів: 0
avatar