Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Добровеличківський р-н

УЧАСТЬ У ВІКТОРИНІ ПРО РЕСПУБЛІКУ ІНДОНЕЗІЯ

В червні 2017 року Асоціація сприяння міжнародному бізнесу та розвитку (АСМБР), КП «Кременчуцький центр міжнародних зв'язків та економічного розвитку міста «Кременчук Інвест» за підтримки Посольства Республіки Індонезія в Україні оголосила про старт вікторини (конкурсу рефератів) з історії, географії, культури та економіки Республіки Індонезія.

 

Участь у вікторині від Помічнянської ЗШ І-ІІІ ступенів №1 імені Героя України Березняка Є.С. брав учень 6-А класу Бондар Артур (класний керівник Аксьонова Л.В.)

25-го вересня 2017 року відбулось засідання журі вікторини про Індонезію. Прямий ефір можна було спостерігати наживо

До організаційного комітету конкурсу надійшло 900 рефератів, але тільки 57 рефератів війшло до фіналу. 

За результатами вікторини – Бондар Артур показав гарний результат. Його реферат увійшов у кількість найкращих робіт і його було нагороджено грамотою.

Уривок з реферату:

"...Відповідаючи та запитання вікторини про Республіку Індонезія, я дізнався багато нового про цю нереально цікаву та позитивну країну. Крім вулканів, Індонезія – це ще фантастична тропічна пророда з джунглями, це – світові шедеври буддистської архітектури,  це – автентичні міста, містечка й села з разнокольоровими будиночками. 

Індонезія наче перебуває в кількох часових вимірах: її великі міста є сучасними мегаполісами з розвиненою інфраструктурою, але водночас усе це співіснує також з доісторичними обрядами, ритуалами й племенами, яких майже не торкнулася цивілізація. 

Індонезія мене здивувала своєю незвичайною культурою, зачарувала дивними звичаями. В цій країні можна знайти все: пляжі, гори, вулкани, рисові поля, унікальні тварини.

Індонезія – це місце з яскравими барвами та палючим сонцем, ароматичними спеціями та життєрадісними мешканцями. 

Я сподіваюсь, що в майбутньому обов’язково поїду до Індонезії, бо з усього, що я взнав про цю країну, то це ідеальна країна для подорожей..."

Посольство Республіки Індонезія привітало всіх переможців і висловило подяку всім учасникам вікторини по Індонезії.

Категорія: Добровеличківський р-н | Додав: SIRIUS (22.12.2017)
Переглядів: 90 | Рейтинг: 5.0/5
Всього коментарів: 0
avatar