Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Добровеличківський р-н

Тиждень родини «Біля родинного джерела»

«Без сім'ї і свого роду - немає нації , народу», «З родини йде життя людини», - говорить нам народна мудрість. І дійсно, родина – невичерпне джерело наснаги та любові. Сім'я – це найкоштовніший скарб, який є у людини. Саме тут дитина робить свої перші кроки, пізнає життя, вчиться добра та любові. Кожна людина повинна знати свій рід, шанувати та берегти пам'ять про нього, поважати традиції своєї сім ҆ї. 

Тому з метою формування розуміння цінності сім'ї, любові до родини та поваги до сімейних цінностей в Помічнянській ЗШ №3 традиційно був проведений Тиждень родини «Біля родинного джерела». До Тижня родини готувалася всі: школярі, вчителі та батьки. 

На початку Тижня педагогом - організатором Михайлишин К.О. та шкільним психологом Терещук Р.П. був оформлений інформаційний стенд «Сім’я - найголовніша частина суспільства». Учні 5-11 класів долучилися до шкільного флешмобу «З родини йде життя дитини». Діти записали власні асоціації з приводу розуміння поняття «Сім ҆я» на заздалегідь заготовлених стікерах – сердечках, які прикріпили на символічному родинному дереві.     

Учні 1-4 класів долучилися до малюнкового рандеву «Моя щаслива сім'я». На долонях школярі разом з батьками намалювали свою родину, щасливе дитинство. Потім учні з класоводами з цих долонь на стіні утворили Сонце - символ щастя та дружби.

В рамках Тижня родини також відбулися тематичні класні години та години спілкування на теми «Наша берегиня», «Сім’я - найголовніша частина суспільства», «У колі рідної сім'ї». У класних колективах були проведені родинні свята та виховні заходи, на які були запрошені батьки учнів. 

В школі була проведена виставка « Писанковий Всесвіт», яку організували вчитель образотворчого мистецтва Гомон Л.В. та вчитель трудового навчання Сокол Н.В. На виставці були представлені різноманітні вироби учнів 1-11 класів, а також спільні роботи учнів з батьками. 

Шкільний бібліотекар Ружанська Т.В. підготувала та провела цікаву годину спілкування «Народна мудрість про родину» з учнями 3-х класів.

Протягом Тижня працював відкритий консультпункт для батьків, куди вони мали змогу звернутися за порадою до шкільного психолога Терещук Р.П. Також в школі відбувся День відкритих дверей, коли всі бажаючі могла відвідати наш заклад.

Проведення Тижня сім'ї у школі допомогло згуртуватися вчителям, учням, батькам та об’єднатися в одну велику родину.

Категорія: Добровеличківський р-н | Додав: SIRIUS (16.04.2018)
Переглядів: 81 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar