Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Добровеличківський р-н

Шкільний етап конкурсу «Писанковий всесвіт»

Великдень - це таке свято, коли люди не тільки йдуть на літургію до церкви, а й обмінюються подарунками. В якості подарунків використовуються великодні яйця з різними візерунками, зроблені власними руками з різних матеріалів та у різноманітній формі. Виготовлення таких виробів - хороша можливість готуватися до свята всією родиною. 

В рамках традиційного Тижня великої родини, який пройшов у Помічнянській ЗШ № 3, вчителі, учні та їх батьки взяли участь у шкільному етапі конкурсу, який пройде 5 квітня 2018 року в рамках загальноміського свята «Писанковий всесвіт». 

Організаторами конкурсу та свята виступає міський центр дитячо-юнацької творчості. Метою і завданням його проведення є збереження і примноження національних традицій народного мистецтва писанкового розпису, виявлення і підтримка обдарованих дітей та юнацтва; заохочення учнівської молоді до освоєння мистецтва писанкового розпису і поширення його, як традиційно-родинного, пізнання себе через пізнання свого народу, його історії, культури, традиції, звичаїв, відновлення традиції передачі народними майстрами знань від батька до сина.

До участі у шкільному етапі конкурсу активно долучилися всі: класоводи 1-4 класів, учителі, учні та батьки. Адже проявити свою фантазію, творчість та креативність можна було у різних напрямках: «Народна писанка» у номінаціях «Традиційна» та «Сучасна» , «Великодня композиція» , «Малюнок», «Аплікація», «Витинанка», «Коллаж». Нарешті журі визначило переможців. Загалом на загальноміський рівень подано близько 30-ти найкращих робіт!!! 

Категорія: Добровеличківський р-н | Додав: SIRIUS (05.04.2018)
Переглядів: 51 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar