Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Добровеличківський р-н

Шкільна акція «Допоможи армії сьогодні»

У складний для нашої країни час, коли десятки тисяч патріотів обороняють Україну від російської агресії, ми теж не можемо залишатися байдужими. Тому у Помнянській ЗШ І-ІІІ ступенів №3 постійно проводяться заходи, спрямовані на патріотичне виховання підростаючого покоління.

21 березня 2018 року до учнівсько-вчительсько-батьківського колективу нашої школи вже вкотре звернулися представники Помічнянського осередку Всеукраїнської організації жінок українок «Яворина» з проханням допомогти у зборі продуктів харчування для воїнів АТО, а саме: консервація, крупи та макаронні вироби. Відразу була організована традиційна шкільна акція «Допоможи армії сьогодні».

Мета акцій: надання допомоги нашим воякам-патріотам, які змушені постійно перебувати в бойовій готовності, воювати в холоді, важких умовах, відстоюючи незалежність і безпеку України; налагодження партнерських зв'язків між школою та громадськими, волонтерськими організаціями міста; формування всебічно розвинененої особистості, що своїми вчинками будуватиме, створюватиме, відроджуватиме заради України; виховання почуття обов'язку перед Батьківщиною.

 

Учнівський колектив нашої школи вже четвертий рік поспіль проводить акції "Допоможи Армії сьогодні"

За цей час з допомогою місцевих волонтерів у зону АТО нашою великою родиною Помічнянської ЗШ №3 була передана велика кількість листів, малюнків, оберегів, засобів особистої гігіни, теплого одягу, консервації, круп, овочів, печива, збір коштів на підтримку воїнів АТО та ін.

Шкільний волонтерський загін щиро вдячний небайдужим учням та їх батькам, учителям за надану допомогу!!! Разом ми - сила!!!

Та хай Бог боронить наших захисників. Ми віримо, що дуже скоро всі вони повернуться додому, повернуться переможцями.

Ми чекаємо Вас. Ми віримо у Вас. Ми молимося за Вас.

Категорія: Добровеличківський р-н | Додав: SIRIUS (21.03.2018)
Переглядів: 46 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar