Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Добровеличківський р-н

Рух заради здоров’я

З нагоди Всесвітнього дня здоров’я 11 квітня 2018 року у Помічнянській ЗШ І-ІІІ ступенів №3 відбувся фізкультурно-оздоровчий захід «Рух заради здоров’я». Зустрічі учнів і вчителів школи з представниками Кіровоградського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» стали вже традиційними, адже рівно рік тому разом з чотирма ЗНЗ міста Кропивницького Помічнянська ЗШ №3 була включена до мережі шкіл олімпійської освіти України (відповідне свідоцтво було вручено головою відділення НОК України в Кіровоградській області О. Кузьміним) та є визнаною кузнею спортивних талантів Добровеличківського району. 

Під час відкриття заходу директор центру Мариніна Марина Анатоліївна підкреслила важливість формування здорового способу життя та активного відпочинку. Незабутнє враження на глядачів справив показовий виступ чемпіона світу та Європи із силового жонглювання гирями Шевченка Сергія Леонідовича.

Друга частина заходу складалася з естафет (баскетбольної, футбольної, волейбольної, легкоатлетичної) та інтелектуальних розминок («Олімпійська гордість України» та «Види спорту»), які для учнів 8-9-х класів провів директор міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Решетун Анатолій Васильович. Переможцями змагань стали учні 9-Б класу, але всі учасники отримали нагороди та гарні враження. Проведений захід довів, що вести здоровий спосіб життя, який забезпечує людині гармонійний розвиток, високу працездатність, душевну рівновагу, здоров’я, - модно!!!

Категорія: Добровеличківський р-н | Додав: SIRIUS (11.04.2018)
Переглядів: 85 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar