Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Добровеличківський р-н

РОЗУМНА КАЗКА ПРО ВІЧНІ ЦІННОСТІ

20 травня 2017 року учні Помічнянської ЗШ І-ІІІ ст. № 3 відвідали Кіровоградський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. М.Л. Кропивницького. Цікавою видалася екскурсія стінами театру. Присутні відразу прониклися атмосферою творчості та краси. Із захватом учні оглядали «Золотий фонд театру ім. М.Л. Кропивницького», на стенди якого занесені імена фундаторів театру та їх видатних послідовників, які удостоєні високих почесних звань.

І, звичайно, нікого не залишила байдужою вистава «Дюймовочка та метелик», поставлена за твором українського драматурга Ганни Яблонської. Дуже приємно, що наша землячка – одеська письменниця так талановито та професійно написала цю розумну казку за мотивами творів Г.Х. Андерсена. Учні із захопленням спостерігали за численними випробуваннями казкової героїні та її мужністю, силою духу та незламним характером. Актори заворожували своєю майстерністю і глядачам здавалося, що вони також є учасниками тих подій. Привертає увагу також осучаснений характер вистави. Не дивлячись на те, що герої є казковими персонажами, у п’єсі піднімається дуже багато актуальних питань. Ця розумна казка спонукає до роздумів, до пошуку справжніх життєвих цінностей. 

Вистава «Дюймовочка та метелик» - дуже динамічна, адже наповнена танцями та мелодіями сучасних музичних хітів. Вразили також оригінальні яскраві костюми, які довершували образ казкових героїв та створювали святкову атмосферу. 

Додому учні поверталися у хорошому настрої. Їхній перший візит до Кіровоградського театру залишив багато гарних вражень. Кожен відчув, що актори не лише грали свої ролі, а переживали їх усім своїм серцем, хотіли донести до нас найважливіші життєві цінності.

Категорія: Добровеличківський р-н | Додав: SIRIUS (20.05.2017)
Переглядів: 287 | Рейтинг: 5.0/13
Всього коментарів: 0
avatar