Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Добровеличківський р-н

Районний семінар педагогів-організаторів

2 грудня 2016 року у Помічнянській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 імені Героя України Березняка Є.С. Добровеличківської райдержадміністрації відбувся районний семінар педагогів-організаторів навчальних закладів району з проблеми «Формування навичок ефективної взаємодії лідерів учнівського самоврядування».

Семінар розпочався із знайомства зі школою, яке провели директор Сигида О.М. та заступник директора з НВР Колос А.А. Заступник директора з ВР Козирєва Т.Г. презентувала виховну роботу в школі.

Педагог-організатор Бондар О.Л. презентувала структуру шкільного органу учнівського самоврядування та провела засідання комісії «Дозвілля» ОУС., в якому брали участь представники 5-11 класів. Головною темою засідання була підготовка до новорічних свят.  

Потім провела захоплюючий тренінг з гостями семінару на тему: «Згуртованість учнівського колективу як запорука результативності спільної роботи». 

Цікавий виховний захід «Я – українець, і я цим пишаюся…», який підготувала та провела класний керівник 7-Б Сазіна О.А.

З доповіддю «Виховна система дитячого колективу як засіб організації його життєдіяльності» виступила головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Троянська О.М.

Категорія: Добровеличківський р-н | Додав: SIRIUS (02.12.2016)
Переглядів: 129 | Рейтинг: 5.0/4
Всього коментарів: 0
avatar