Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Добровеличківський р-н

Перше знайомство майбутніх першокласників зі школою

13 квітня 2018 року в Помічнянській ЗШ l-lll ступенів № 3 відбулося перше знайомство майбутніх першокласників зі школою. Зустріч, яку так довго чекали і першокласники, і вчителі відбулася успішно. Малеча приємно вразила своїм ентузіазмом до навчання, а також своїм бажанням і писати, і читати вже на першому занятті. 

Святково прикрашені класні кімнати створили атмосферу свята-свята зустрічі зі школою. Перші вчителі Васільєва Г.В. та Діордійчук О.О. привітно зустріли майбутніх першокласників та познайомилися з ними. До цієї зустрічі вчителі готувалися ретельно та заздалегідь. Вони підготували для малюків незвичайні та цікаві перші заняття. 

Васільєва Г.В. запропонувала дітям з пазлів зробити космічний корабель, на якому вони пізніше вирушили в казкову подорож до Королеви Знань. Діти подорожували різними планетами, на яких відгадували загадки, танцювали та ділилися своїми враженнями від зустрічі. 

Діордійчук О.О. разом з майбутніми першокласниками також відправилися в уявну подорож. Вони мандрували зупинками: "Казкова", "Загадкова", "Розумники", "Читайлики" та "Творча". Допомагали в цьому учні 4 класу. Школярі інсценізували казку про Червону Шапочку та Вовка, взяли інтерв'ю у малечі та разом з ними сторили власноруч квітучу галявину. 

Сподіваємося, що позитивне враження від занять та інтерес до навчання будуть супроводжувати дітей протягом всіх років у школі.

Категорія: Добровеличківський р-н | Додав: SIRIUS (13.04.2018)
Переглядів: 68 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar