Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Добровеличківський р-н

МОЯ ЛЮБОВ – УКРАЇНА І МАТЕМАТИКА

27 вересня 2017 року учні 10-А класу Помічнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 3 завітали до літературно-математичної вітальні, в якій відзначалося 125-річчя від Дня народження Михайла Пилиповича Кравчука. 

Сьогодні учні ознайомилися із життєвим, науковим та творчим шляхом математика зі світовим ім’ям. Як справжній син українського народу, академік М.П. Кравчук завжди розглядав власну різносторонню наукову діяльність як патріотичну та громадянську справу. На Х-й конференції, за допомогою НТШ з Америки, було презентовано книгу «Розвиток математичних ідей Михайла Кравчука» - збірник наукових праць відомих сучасних учених із США, Великобританії, Франції, Німеччини, Нідерландів, Австралії, Португалії, Індії, України, Білорусії, Росії та інших країн світу, відібраних з кількох сотень досліджень, які присвячені подальшому розвиткові та застосуванню фундаментальних ідей академіка М.П. Кравчука в різноманітних галузях фізико-математичних і суміжних наук.  

М.П. Кравчук – яскрава історична постать, взірець працездатності, самовідданості справі, патріотизму, любові до рідного краю та свого народу. Під час заходу кожен із нас відчув гордість за нашу Батьківщину, за те, що багата талановитими людьми українська земля.  
 

Категорія: Добровеличківський р-н | Додав: SIRIUS (27.09.2017)
Переглядів: 111 | Рейтинг: 5.0/9
Всього коментарів: 0
avatar