Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Добровеличківський р-н

Ми до тебе, казко, в гості завітали

До 185-річчя від Дня народження видатного англійського письменника-казкаря Льюїса Керролла учні 7-А класу Помічнянської ЗШ І-ІІІ ст. № 3 підготували виставу «Аліса та чарівні квіти» за мотивами казки «Аліса в країні чудес». Це історія справжньої дружби; тема, яка буде актуальною у всі часи, адже кожен прагне до того, щоб його другом була вірна і щира, гуманна, духовно багата і всебічно розвинена людина. 

У відповідності до сюжету, артисти вистави спробували по-новому поглянути на всім знайомий і улюблений сюжет. Вони представили глядачам дійство, що проходить у світі казки, творчості, гри, краси, та фантазії. Завдяки цьому вдалося створити захоплюючу виставу, яка тримає увагу глядача прикутою до сцени з першої й до останньої хвилини.

З впевненістю можна сказати, що казкова вистава, крім виховної, пізнавальної, навчальної та розвивальної функцій, допомогла у розкритті індивідуальних вокальних, артистичних здібностей дітей, їхньому вмінню триматися на сцені. Вистава не була статичною, а переміщувалася ближче до маленьких слухачів (учнів початкових класів) – у зал, тому діти відчували себе учасниками подорожі наших героїв. Всі присутні отримали незабутні враження, і будемо сподіватися, підґрунтя для роздумів. По закінченню казкової вистави, її герої та маленькі глядачі взялися за руки та побажали один одному бути чемними та дружніми.

Категорія: Добровеличківський р-н | Додав: SIRIUS (27.01.2017)
Переглядів: 448 | Рейтинг: 5.0/14
Всього коментарів: 0
avatar