Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Добровеличківський р-н

КРУТИ – СИМВОЛ УКРАЇНСЬКОГО ПАТРІОТИЗМУ

29 січня 2018 року, в День пам’яті героїв Крут, учні Помічнянської ЗШ І-ІІІ ст. № 3 взяли участь у низці заходів. Під час години спілкування вчитель історії розповідала про трагічні події сторічної давнини. 

Учасниками збройного зіткнення на залізничній станції біля села Крути були невеликий студентський Курінь та Червона гвардія Радянської Росії. В нерівній боротьбі полягло 300 юнаків, які захищали нашу державу – найстаршим був 21 рік, а наймолодшим 14 років. Юні патріоти не побоялися чисельної кількості противників, які значно перевищували їх і досвідом, і бойовим потенціалом. 

Переглядаючи кінофільм «Нескорені. Григорій Піпський» ми знову і знову переживали ці болючі історичні події. Ми вкотре переконуємося в тому, що український народ любить свою країну. Герої Крут своїм вчинком кинули справжній історичний виклик ворогам та довели усьому світу свою відданість та любов рідній країні.  

Учасники заходу мали можливість відвідати книжкову виставку: «Пам'ятаємо героїв Крут» та ознайомитися з літературним відтворенням цих трагічних історичних подій.

Наприкінці заходу було проведено конкурс малюнків «Крути: подвиг і трагедія». Кожен учасник конкурсу намагався показати власне бачення подвигів українських героїв. Але, всі були одностайні в тому, що Крути – велика трагедія нашого народу і його велика перемога.

Найтрагічніша сторінка історії стала нашою гордістю. Тож ми повинні шанувати пам'ять про героїв Крут, вчитися у них вірності та героїзму.

Категорія: Добровеличківський р-н | Додав: SIRIUS (29.01.2018)
Переглядів: 228 | Рейтинг: 5.0/9
Всього коментарів: 0
avatar