Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Добровеличківський р-н

Космічна подорож під час Всесвітнього космічного тижня

Кожен рік Асоціація Всесвітнього тижня космосу обирає тему наступного Всесвітнього тижня космосу для того, щоб окреслити тему заходів та діяльності, що проходять у всьому світі з 4 по 10 жовтня 2017 року. Асоціація із задоволенням оголосила тему Всесвітнього тижня космосу 2017: “Дослідження нових світів у космосі”.

В рамках проведення даного тижня у Помічнянській ЗШ №1 (гурток «Зодіак») було організовано та проведено КВК для учнів 9-х класів «Подорож у космос» за допомоги вчителя фізики та астрономії Скороход С.В. та вчителя іноземної мови Оліфіренко Т.С. 

КВК проводилося з метою:

  • поглиблення знань учнів з історії розвитку космонавтики;

  • ознайомлення з основними лексичними одиницями теми «Космос» та розвитку діалогічного, монологічного та зв’язного мовлення на іноземній ( англійській) мові;

  • детальнішого ознайомлення учнів з досягненнями вчених, зокрема українських, у галузі космонавтики;

  • розвитку пізнавального інтересу до астрономії та космонавтики;

  • отримання учнями вмінь працювати з науково-популярною та довідниковою літературою, вмінь черпати інформацію з глобальної мережі Іnternet;

  • формування вмінь користуватися астрономічними мультимедійними програмами;

  • формування в учнів почуття патріотизму та національної гордості.

Учасники (учні 9-А та 9-Б класів) стали екіпажами створених ними космічних кораблів, які подорожували до призначеної планети. Капітани за допомоги мультимедійної програми Stellarium визначали координати пункту призначення, розташування планети на фоні сузір’їв, супутники планет. Вчені робили пошуки позаземних форм життя, опис інопланетян. 

Для вболівальників проводився показ науково популярних фільмів про астробіологічні місії, такі як New Horizons (“Нові горизонти”) (перша місія НАСА до Плутона та поясу Койпера); інженерні досягнення, наприклад, багатоцільовий пілотований космічний корабель “Оріон” від компанії “Локхід Мартін” (перший космічний корабель НАСА, спроектований для довготривалих пілотованих польотів у далекий космос з метою дослідження нових світів). 

Змагання пройшли цікаво та захоплююче. Учасники команд «Циклон» та «Зеніт» продемонстрували відмінні знання з іноземної мови, якою описували свою подорож, проявили творчість, винахідливість.

З невеликою перевагою за результатами змагань різних конкурсах перемогла команда «Зеніт», яку очолила капітан Гульдас Аліна. За що отримали грамоту та невеличкий подарунок.

Категорія: Добровеличківський р-н | Додав: SIRIUS (06.10.2017)
Переглядів: 41 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar