Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Добровеличківський р-н

Фольклорне свято «Український ярмарок»

21 вересня 2017 року у Помічнянській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 імені Героя України Березняка Є.С. відбулось фольклорне свято «Український ярмарок», участь у якому брали не тільки учні, а й вчителі. Вони ретельно готувалися до проведення театралізованого дійства, наполегливо працювали над сценарієм, намагалися створити його таким, щоб свято надовго всім запам’яталося. 

На ярмарку побували різні герої, це і українці, і євреї (Колісніченко С.В.), і грузини (Чепляка Дмитро), і навіть, цілий циганський табір (Толства Вікторія, Ситник Аліна,Мартиненко Сабіна, Осипенко Валерія, Єфремова Руслана та Мироненко Єлизавета) на чолі з циганкою, роль якої виконувала сама директор школи – Сигида Оксана Михайлівна. Чудову пісню заспівали дівчата: Гульдас Аліна, Карагулова Софія та Шкіндер Ксенія. Емоційно показали сценку про двох продавців Тодоров Максим та Сульженко Дар’я. 

Ярмарок здивував всіх присутніх, тому що вся підготовка до нього була таємницею, і те, що головні ролі будуть виконувати вчителі, діти дізналися вже під час самого дійства. Своєю грою вчителі показали, що вони майстри на всі руки, вони можуть не тільки вправно викладати навчальний матеріал, а й бути талановитими акторами. 

Всі залишились задоволеними та з піднятим настроєм почали ярмаркувати. Весела метушня, завзяті продавці, що розхвалювали свій товар, розгублені покупці, в яких очі розбігалися від розмаїття солодощів – все, як на справжньому ярмарку.

Жарти і сміх лунали звідусіль, гості, батьки та учні раділи, веселилися, купували солодощі. Розійшлися по домівках, несучи в руках чималі пакунки з купленими ласощами.

Категорія: Добровеличківський р-н | Додав: SIRIUS (21.09.2017)
Переглядів: 62 | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
avatar