Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Добровеличківський р-н

Фінал обласних змагань з баскетболу серед шкіл

21 квітня 2018 року у м. Кропивницкий пройшов фінал обласних змагань з баскетболу серед школярів (дівчат) закладів загальної середньої освіти. В змаганнях брали участь 6 команд: м.Кропивницький, Аджамка (Кіровоградський район), Новоархангельск, Долинська, Богданівка (Знам'янський район) та Помічна. 

Команди були розділені на 2 підгрупи. В першій - команда з Долинської зайняла 1 місце і право грати у фіналі, 2 місце виборола команда зі Знам'янського району, а 3 - дівчата з Новоархангельського району. 
У другій підгрупі команда БК"ОРЛИ" (м. Помічна) з двома перемогами виборола 1 місце у групі і право виступати у фіналі, 2 місце зайняла команда з Аджамки, а 3 - посіла команда з м. Кропивницький. 

У матчі за бронзу команда з Аджамки здобула перемогу над командою із Знам'янського району і здобула 3 місце. А у фіналі, в золотому матчі , зустрітилися команди, які не перший рік зустрічаються - дівчата з Долинської та дівчата з Помічної. В результаті спортивних баталій у фінальному динамічному красені-матчі перемогу здобула команда БК "ОРЛИ" з Помічної, а 2 місце - команда дівчат із Долинської.

Вітаємо наших дівчат з важливою перемогою, до якої вони йшли цілий рік, і надалі бажаємо високих спортивних досягнень та результатів.

Категорія: Добровеличківський р-н | Додав: SIRIUS (21.04.2018)
Переглядів: 67 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar