Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Добровеличківський р-н

Cторічний ювілей славетного земляка

20 вересня 2017 року учні 8-А класу Помічнянської ЗШ №3 привітали з Днем народження нашого славетного земляка – Фруля Бориса Петровича. Сьогодні наш ювіляр відзначає 100-річчя! Перед нами – жива легенда, еталон мужності та відваги, людина з великої літери. 

 

Під час Другої світової війни Борис Петрович разом з екіпажем свого катера потопили два німецьких кораблі. Він брав участь у восьми десантних операціях по висадженню наших військ на узбережжя супротивника.

Фруль Борис Петрович нагороджений десятьма орденами й двадцятьма шістьома медалями, серед яких - три ордена Червоного прапора, орден Ушакова II ступеня, орден Вітчизняної війни II ступеня, три ордени Червоної зірки, орден Богдана Хмельницького II ступеня. Борис Петрович – капітан першого рангу у відставці, член Кіровоградського обласного осередку Всеукраїнської громадської організації «Всеукраїнська асоціація ветеранів-підводників», герой Балтики, колишній командир торпедного катера «Алтаєць», почесний громадянин міста Помічна, вчитель-пенсіонер.

Ми пишаємося тим, що живемо в одному місті з такою видатною постаттю, чий життєвий шлях є взірцем служіння народу та державі. Знаково, що Борис Петрович кожного року приходить до Помічнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №3 на свято Першого дзвоника та дає учням настанови на новий навчальний рік. Дивлячись на цю сильну особистість, вдумуючись в його мудрі слова, кожен із нас відчуває гордість за українську націю.

Категорія: Добровеличківський р-н | Додав: SIRIUS (20.09.2017)
Переглядів: 123 | Рейтинг: 5.0/9
Всього коментарів: 0
avatar