Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Добровеличківський р-н

БУТИ ЗДОРОВИМ – ПРЕСТИЖНО!

26 жовтня 2017 року у Помічнянській ЗШ І-ІІІ ст. № 3 було проведено заняття з елементами тренінгу для учнів 8-х класів «Бути здоровим – престижно!». Під час заходу наголошувалося на тому, що життя кожної людини має бути повноцінним, сповненим приємними подіями. 

Але, насамперед, треба навчитися приймати правильні життєві рішення, не уникати відповідальності та не бути байдужим. Мудрість вчить: «Краще бути здоровим і багатим, ніж бідним і хворим». У зв’язку з цим, здоров’я – це неодмінний атрибут успіху людини. 

На сьогоднішньому занятті учні розповідали, як вони ставляться до свого здоров’я та які фактори негативно на нього впливають. Підсумовуючи все сказане, восьмикласники побудували власну схему здорового життя.

Цікавою видалася також книжкова виставка, яка складалася з літератури, присвяченої здоровому способу життя. Учні із захопленням ознайомлювалися із книгами, в яких можна знайти різноманітні методики піклування про своє здоров’я.

 

 

 

І хоча думки присутніх розділилися у питанні механізму забезпечення здоров’я людини, проте, всі були одностайні в думці про те, що життя – неповторне і безцінне, тому слід берегти його. Важливо пам’ятати, що наше майбутнє залежить тільки від нас. Тому варто піклуватися про своє здоров’я, щоб повноцінно насолоджуватися щасливим і безтурботним буттям.

Категорія: Добровеличківський р-н | Додав: SIRIUS (26.10.2017)
Переглядів: 89 | Рейтинг: 5.0/5
Всього коментарів: 0
avatar