Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Бобринецький р-н

Творчо і весело зустріли у Бобринці Свято дитинства

Дітлахи давно чекали на свято, яке створили для них у центральному парку з нагоди Дня захисту дітей. Працівники Будинку дитячої творчості у співдружності із міською радою Бобринця провели захоплюючий квест, під час якого учні міських шкіл мали нагоду побувати у казковому королівстві «Острова дитинства». Усіх їх зустріли на центральній галявині казкові феї та гноми, які повідомили про те, що королівство настигла біда, і тільки такі кмітливі, активні і творчі діти, як вони, можуть допомогти улюбленим місцям їх справжні назви.

Діти отримали карти руху і, пересуваючись по казкових галявинах, опинялися там, де необхідно було виконати цікаві та веселі завдання: у Долині творчості відгадували пісні за зображенням, на Горах здібностей пробували себе у ролі туриста-альпініста, у Храмі знань виконували креативні завдання з англійської мови, на Скелях ерудиції на них чекали інтелектуальні загадки, у Замку фантазії вони виготовляли паперових котиків, у Лісі дозвілля брали участь у танцювальному батлі, на Казковій рівнині відгадували казкові загадки, а на Галявині розваг грали у рухливі ігри.

Коли всі завдання були виконані, усі учасники дійства  - школярі, казкові герої, які зустрічали гостей у кожному куточку, дорослі - повернулися на центральну галявину, утворили велике дружнє коло і заспівали пісню про Україну. Казкове королівство було врятовано, діти отримали солодкі подарунки, отож, свято вдалося. Особливо воно запам’ятається і учасникам квесту, і маленьким дівчаткам та хлопчикам, якізі своїми батьками мали нагоду потрапити в  казку, сфотографуватися на веселих різнобарвних галявинах, відчути радість Свята дитинства.

 

Категорія: Бобринецький р-н | Додав: SIRIUS (01.06.2016)
Переглядів: 129 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar