Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Бобринецький р-н

Обласний чемпіонат з інтелектуальних ігор

6 грудня 2015 року в Кіровоградському обласному центрі дитячої та юнацької творчості відбувся 2 етап XVІІ обласного чемпіонату з інтелектуальних ігор сезону 2015/2016 навчального року. Програму цього етапу складали 2 турніри з «Брейн-рингу»: серед школярів молодшої (5-9 класи) та старшої (10-11 класи) статусних груп.

В ОЦДЮТ зібралися кращі інтелектуальні команди навчальних закладів області. Позмагатись за звання найкращих приїхало 19 команд. Бобринеччину представляла команда «NAVI», до складу якої входили вихованці гуртка «Ерудит» районного Будинку дитячої творчості.

Змагання з брейн-рингу велися у 4-х ігрових залах. Переможців визначала суддівська бригада Кіровоградської обласної ліги інтелектуального розвитку. Неодноразово лідери у двобоях визначалися за додатковими показниками та додатковими «золотими» питаннями. Незважаючи на те, що наша юна команда вперше потрапили на такі змагання, вони посіли 4 місце в обласних фінальних змаганнях зі спортивного «Брейн-рингу» серед школярів у молодшій групі.

 

Категорія: Бобринецький р-н | Додав: SIRIUS (06.12.2015)
Переглядів: 152 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar