Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Бобринецький р-н

Новини з Бобринецького району

Святкова програма до Дня святого Валентина

День святого Валентина стає улюбленим серед молоді. Для гуртківців з «Орхідеї» та РПД вихованка Вікторія організувала святкову дискотеку, на якій учасники весело і активно розважалися у конкурсах та танцювальному марафоні.

 

 


Історія одного кохання...

Вихованки гуртка «Квіти України» з розповіді колишнього вчителя Бобринецької школи № 4, поета та громадського діяча Наталії Рожкової дізналися про любов Зінаїди Корлякової та Григорія Бертника, яких розлучила війна 1941-1945 років. Воїн загинув, а жінка виявила ініціативу, підняла громадськість, і спільними зусиллями було створено меморіал загиблим у Великій Вітчизняній учителям та учням Бобринця. 

Наталія Георгіївна надала можливість дівчатам прочитати оригінальні вірші закоханих, листи з війни у трикутних конвертах, показала фото легендарних для міста людей. Гуртківці з трепетом слухали вірші, присвячені двом закоханим, «Поради від бабусі Наталі», а натомість заспівали гості свої найкращі пісні – про війну і про любов.

Зустріч видалася теплою і щирою, адже, як сказала автор, 

…досвід дорослих – 
Допомога дітям,
І завдяки цьому
Легше жить на світі.

  


Молодь - за здоровий спосіб життя!

Члени районного парламенту дітей провели для своїх однолітків тренінгові заняття «Скажемо шкідливим звичкам – ні!»

Підлітки окреслили коло шкідливих для зростаючого організму звичок, спробували 6 способів відмови при пропозиції випити чи закурити, ознайомилися з ознаками курця та за допомогою різноманітних речей зібралися в уявну дорогу життя. 

Для школярів цікавим у занятті було саме те, що друзі і знайомі пропагували здоровий спосіб життя. А парламентери використали нагоду застосувати свої знання перед аудиторією ровесників у актуальній і важливій темі сьогодення.

 

 

Категорія: Бобринецький р-н | Додав: SIRIUS (17.02.2016)
Переглядів: 182 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar