Вітаю Вас, Гость
Головна » 2016 » Березень » 14 » Всеукраїнський тиждень дитячого читання – 2016
17:17
Всеукраїнський тиждень дитячого читання – 2016

Шановні бібліотекарі, педагоги!

Всеукраїнський тиждень дитячого читання не втрачає своєї актуальності і в час глобальної інформатизації всіх сфер нашого життя. 

Сучасні школярі – це, перш за все, споживачі комп’ютерних продуктів, орієнтовані на сприйняття віртуальної інформації.

Tож варто використовувати всі можливі ресурси бібліотек, щоб повернути наших дітей до читання, спілкування з книгою. Важливим акцентом у вирішенні даної проблеми є популяризація книги та мотивація школярів до читання. І саме вміле поєднання традиційних бібліотечних форм з можливостями інформаційно-комунікаційних технологій та Інтернет-ресурсів допоможе зацікавити учнів процесом спілкування з книгою, розширити сферу їх читацьких інтересів. 
    
Звичайно, відкриття Всеукраїнського тижня дитячого читання у навчальному закладі має стати загальношкільним святом Книги. А наповненням Тижня можуть бути нетрадиційно оформлені книжкові виставки, веб-квести, зустрічі з письменниками, конкурси інсценізацій улюблених творів, змагання юних знавців книг та ін.

Головне! Цей Тиждень має стати незвичайним, незабутнім для всіх учасників дійством, пов’язаним з КНИГОЮ та ЧИТАННЯМ.

Пропонуємо ознайомитися з матеріалами щодо проведення «Всеукраїнського тижня дитячого читання – 2016» на сайті Національної бібліотеки України для дітей та «Методичними порадами до Всеукраїнського тижня дитячого читання – 2016».

Бажаємо успіхів!

Інформацію підготувала: 
Дяченко Н.І., методист науково-методичної лабораторії 
виховної роботи і формування культури здоров’я

Переглядів: 479 | Додав: SIRIUS | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar