Вітаю Вас, Гость
Головна » 2014 » Листопад » 12 » Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек
17:02
Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

 

Цьогорічний місяць жовтень став особливим для бібліотекарів навчальних закладів області. Упродовж жовтня проходив Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек, який сприяв підвищенню іміджу бібліотек навчальних закладів, а також стимулював творчий процес оновлення бібліотечної справи. 

Місячник став творчим майданчиком для розкриття потенційних можливостей бібліотек, творчих напрацювань їх працівників та бібліотечного активу. Серед них, ініціювання проектної діяльності школярів, спрямованої на популяризацію української книги, творчості письменників та видатних земляків, надбань людства у бібліотечній справі. Спільні справи і проекти також сприяли активізації читання й розширенню читацьких інтересів школярів.

Під час місячника широкій педагогічній та учнівській аудиторії було представлено широку палітру бібліотечних форм з використанням інформаційно-комунікаційних технологій, медіа-ресурсів, власних Web-ресурсів.  

Інформація про хід місячника та матеріали (плани заходів місячника, віртуальні виставки й огляди нової літератури, презентації проектів і зустрічей з митцями, світлини, відгуки читачів та ін.) розміщувалися на сайтах бібліотек чи навчальних закладів.

Місячник також показав ставлення адміністрації та педагогічного колективу до проблем та успіхів бібліотечної справи у навчальному закладі, а також зацікавленість учительської, учнівської та батьківської громадськості у розширенні можливостей бібліотек у задоволенні зростаючих інформаційно-освітніх потреб користувачів.

У ході місячника фонди бібліотек поповнилися книгами, періодичними та довідковими виданнями, матеріалами на цифрових носіях, отримані у подарунок від учнів, батьків, громадськості.

Пропонуємо вам матеріали, надіслані бібліотекарями області: 

 

Переглядів: 716 | Додав: SIRIUS | Рейтинг: 4.5/2
Всього коментарів: 0
avatar