Вітаю Вас, Гость
Головна » 2014 » Вересень » 19 » Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек
12:49
Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

До уваги організаторів проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек у районах, містах та навчальних закладах області!

З 1 по 31 жовтня 2014 року у загальноосвітніх навчальних закладах району (міста) триватиме Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек, який проходитиме в рамках Міжнародного місячника шкільних бібліотек (наказ директора департаменту освіти і науки Кіровоградської обласної державної адміністрації від 16.09.2014 р. № 345). 

Пропонуємо Вам як додатковий матеріал статтю Валентини Здановської, заступника головного редактора журналу «Шкільний бібліотечно-інформаційний центр», «Жовтень єднає шкільні бібліотеки» (методико-бібліографічні матеріали до відзначення Міжнародного місячника шкільних бібліотек).

Важливо у ході місячника використовувати й матеріали «Календаря знаменних і пам’ятних дат на 2014/2015 навчальний рік» / упор. Валентина Здановська; Український інститут нормативної інформації. Журн. «Шкільний  бібліотечно-інформаційний центр». – К., 2014. – № 7. – 44 с. 

Зокрема, розділ  «СВІТ НАВКОЛО НАС» подає:

4 жовтня. Всесвітній день тварин.  
Відзначається з 1961 року з ініціативи Міжнародного конгресу прибічників руху із захисту тварин.

6 жовтня. Всесвітній день місць проживання. 
Відзначається з 1979 року в рамках Берлінської конвекції зі збереження європейської дикої природи.

9 жовтня. Міжнародний день зменшення ризику природних катастроф .
Відзначається з 1989 року з ініціативи Генеральної Асамблеї ООН.

31 жовтня. Міжнародний день Чорного моря. 
Відзначається з 1996 року з нагоди підписання Болгарією, Румунією, Грузією, Турцією, Росією та Україною Стратегічного плану дій із реабілітації та захисту Чорного моря.

Переглядів: 1073 | Додав: SIRIUS | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar