Вітаю Вас, Гость
Головна » 2013 » Травень » 23 » Всеукраїнський методичний семінар з організації та проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)
10:20
Всеукраїнський методичний семінар з організації та проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

22 травня 2013 року в м. Києві на базі Національного університету «Києво-Могилянська академія» відбувся Всеукраїнський методичний семінар з організації та проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») за участю представників центрів туризму та краєзнавства, методистів обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти, відповідальних за патріотичне виховання.

Організатори заходу: Український державний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді, Інститут інноваційних технологій і змісту освіти, Рада козацьких отаманів України, Міжнародна благодійна установа «Центр національного відродження», Фонд «Нові традиції».

З вітальним словом до учасників семінару звернулися: заступник Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді Дмитро Омельченко, начальник відділу змісту позашкільної освіти Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Олена Артеменко, Голова Ради козацьких отаманів України Анатолій Грива, виконавчий директор МБУ «Центр національного відродження» Тарас Рондзістий та голова Фонду «Нові традиції» Сергій Бондарчук.


Завідувачка Національної лабораторії історичних студій – Музею НаУКМА Тетяна Люта у своєму виступі вказала на неможливість виховання патріотизму без гарного знання та розуміння власної історії.


Методист відділу патріотичного виховання Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді Юрій Мельничук розкрив значення засобів козацької педагогіки у національно-патріотичному вихованні учнів.


Науковий співробітник Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Галина Коломоєць познайомила учасників семінару з науково-методичним забезпеченням Всеукраїнської гри «Сокіл» («Джура»).


Потенціал та можливості ресурсних центрів для розвитку гри «Джура» як одного з чинників патріотичного виховання дітей та молоді розкрив Голова громадської організації «Ресурсний центр патріотичного виховання «Звитяга» Андрій Гордієнко.


Завідуючий відділом патріотичного виховання Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді Олег Бондарчук охарактеризував організаційні умови зльотів команд учасниць районних етапів гри «Сокіл» («Джура»).


У рамках заходу відбувся круглий стіл «Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») як вагомий чинник формування патріотичних почуттів дітей та молоді», під час якого учасники обмінялися досвідом організації та проведення гри, залучення громадських організацій.

Програма семінару (стор. 1, стор. 2)

При підготовці використано матеріали сайту Інституту інноваційних технологій та змісту освіти 
http://iitzo.gov.ua/vseukrajinskyj-metodychnyj-seminar-z-orhanizatsiji-ta-provedennya-vseukrajinskoji-dytyacho-yunatskoji-vijskovo-patriotychnoji-hry-sokil-dzhura/

Переглядів: 834 | Додав: SIRIUS | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar