Вітаю Вас, Гость
Головна » 2014 » Листопад » 10 » Всеукраїнський конкурс благодійних проектів «Добро починається з тебе»
16:23
Всеукраїнський конкурс благодійних проектів «Добро починається з тебе»

Запрошуємо педагогічну спільноту області до участі у Всеукраїнському конкурсі благодійних проектів «Добро починається з тебе».

Головною метою Всеукраїнського конкурсу благодійних проектів «Добро починається з тебе» є об'єднання зусиль, бачення та досвіду учасників проекту для відродження в Україні благодійництва як норми суспільного життя і соціальної відповідальності; виховання у дітей та молоді потреби й навичок благодійної діяльності; популяризація дитячих та молодіжних благодійних ініціатив, підтримка соціально-активної учнівської і студентської молоді. 

До участі у конкурсі запрошуються учні, студенти та педагоги освітніх закладів України.

Для участі в конкурсі подається інформація про благодійні заходи та акції, здійснені в період з 1 січня 2014 року по 15 січня 2015 року.

На конкурс приймаються благодійні проекти за трьома тематичними напрямками: соціальні, екологічні, культурологічні.

Матеріали на конкурс приймаються до 25 січня 2015 року.

У кожному тематичному напрямку (соціальному, екологічному, культурологічному) Національна конкурсна комісія визначить переможців (перше, друге та третє місця).

Переможці конкурсу будуть нагороджені відзнаками, цінними призами та грошовими преміями.

Переможців буде оголошено та відзначено під час урочистої церемонії, яка відбудеться у квітні 2015 року в м. Києві.

Детальніша інформація про умови конкурсу та аплікаційні форми для заповнення додаються. Також, інформація про конкурс та аплікаційні форми розміщені на сайтах www.dobri.in.ua; www.ukraine3000.org.ua

18.11.2014 р. Лист Національного еколого-натуралістичного центру України від 29.10.2014 р. № 200  "Про проведення Всеукраїнського конкурсу для учнівської молоді «ЕКОклас»"

Переглядів: 1056 | Додав: SIRIUS | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar