Вітаю Вас, Гость
Головна » 2013 » Травень » 17 » Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров’я»
11:46
Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров’я»

16 травня 2013 року на базі Кіровоградського обласного ЦДЮТ відбувся обласний етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я». Фестиваль спрямований на популяризацію, пропаганду та роз’яснення серед молоді переваг здорового способу життя.  

Організаторами фестивалю є департамент освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації. Відповідно до Положення фестивалю проведено конкурсну програму, яка складалася з літературно-музично-спортивної композиції, вікторини «Що я знаю про здоровий спосіб життя?» та тренінгу «Молодь обирає здоров’я» за такими модулями: «Спілкуємось та діємо», «Твоє життя – твій вибір», «Прояви турботу та обачливість», «Знаємо та реалізуємо свої права». Всього у тренінгах взяли участь 70 учнів загальноосвітніх навчальних закладів та вихованців позашкільних навчальних закладів області. 

У конкурсній програмі літературно-музично-спортивна композиція брали участь команди-переможці заочного туру: «Нова генерація» Бобринецького РБДЮТ, «Здорово» Олександрівського РЦДЮТ, «Планета здоров’я» Новостародубської ЗШ І-ІІІ ст. Петрівського району, «Віник здоров’я» БДЮТ Кіровоградського міської ради, команда Хмелівської ЗШ І-ІІІ ст. Маловисківського району, «Діти за майбутнє» Новоархангельського НВК «ЗШ І-ІІІ ст. – гімназія», «Будь здоров» Світловодської ЗШ І-ІІІ ст. № 8.

За результатами оцінювання літературно-музично-спортивних композицій та на підставі рішення журі конкурсу:

I місце зайняла команда «Нова генерація» Бобринецького РБДЮТ;

II місце – команда «Здорово» Олександрівського РЦДЮТ;

ІІІ місце – «Планета здоров’я» Новостародубської ЗШ І-ІІІ ст. Петрівського району.

Переможці обласного етапу, команда «Нова генерація» Бобринецького РБДЮТ, будут представляти Кіровоградську область на ІІІ етапі Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я», який відбудеться у вересні-жовтні поточного року у місті Києві.

Окрім того, організована виставка фоторобіт та плакатів, що були надіслані на конкурс.

Завершився фестиваль на площі Кірова, де відбувся флеш-моб на тему «Репродуктивне здоров’я».

Фотозвіт заходу.

Переглядів: 862 | Додав: SIRIUS | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar