Вітаю Вас, Гость
Головна » 2016 » Жовтень » 5 » Визначено переможців Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості» у 2015-2016 навчальному році
11:41
Визначено переможців Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості» у 2015-2016 навчальному році

23 вересня 2016 року в Міністерстві освіти і науки України за участю заступника Міністра освіти і науки Павла Хобзея відбулося урочисте нагородження переможців та лауреатів Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості».

Всеукраїнський конкурс започаткований у 2005 році з метою підвищення престижності педагогічної професії, привернення уваги громадськості до проблем позашкільної освіти, популяризації педагогічних здобутків, вивчення та поширення кращого досвіду роботи, новітніх методик та прогресивних форм роботи керівників гуртків позашкільних навчальних закладів. Він проводиться щороку.

Конкурс було проведено за номінаціями «Керівник гуртка 2016», в якому взяли участь понад 1500 керівників гуртків: еколого-натуралістичного напряму («Керівник біологічного гуртка», «Керівник екологічного гуртка»), художньо-естетичного напряму («Керівник гуртка декоративно-ужиткового мистецтва»); керівники дослідницько-експериментальних гуртків наукових відділень МАН: літературознавство, фольклористика та мистецтвознавство (секції «Фольклористика», «Мистецтвознавство»).

На заочний тур ІІІ етапу Конкурсу надійшло 77 електронних портфоліо конкурсантів з 24 регіонів України. Матеріали конкурсантів було представлено на високому науковому та методичному рівні з використанням інтерактивних сучасних і актуальних методів.

У фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу, що пройшов на базі середньої загальноосвітньої школи №1 І-ІІІ ступенів Шевченківського району міста Києва, взяло участь 37 конкурсантів з переважної більшості регіонів України та міста Києва, серед яких 7 керівників біологічних гуртків; 5 керівників екологічних гуртків; 16 керівників гуртків декоративно-ужиткового мистецтва; 4 керівники секції фольклористики; 5 керівників секції мистецтвознавства.

В урочистостях взяли участь заступник директора Інституту модернізації змісту освіти МОН України Казимир Левківський, директори обласних позашкільних навчальних закладів. Вони побажали учасникам наснаги, творчих злетів та перемог.

Конкурс відбувся за сприянням Інституту модернізації змісту освіти МОН України, Інституту проблем виховання Національної академії педагогічних наук України, Національної еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, Національного центру «Мала академія наук України», Українського державного центру позашкільної освіти, Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

Керівник гуртка «Народна лялька» Центру дитячої та юнацької творчості Долинського району, керівник гуртка-методист Гетманець Діна Володимирівна, яка представляла Кіровоградщину на цьому конкурсі, стала його лауреатом.

   

Щиро вітаємо Діну Володимирівну та дякуємо за її невтомну працю, невичерпну творчість і високу професійну майстерність на благо дітей, свого регіону та України!


Переможці Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» в 2015/2016 навчальному році

Використано фотоматеріали з офіційного веб-сайту МОН України

Переглядів: 327 | Додав: SIRIUS | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar