Вітаю Вас, Гость
Головна » 2019 » Лютий » 6 » Визначено кращого керівника еколого-натуралістичного гуртка області
12:03
Визначено кращого керівника еколого-натуралістичного гуртка області

5 лютого 2019 року на базі комунального закладу «Кіровоградський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» відбувся очний тур обласного етапу Всеукраїнського конкурсу “Джерело творчості” у номінації “Керівник гуртка-2019” за еколого-натуралістичним напрямом позашкільної освіти. 

Зазначений конкурс проводиться з метою підтримки талановитих педагогів закладів позашкільної освіти, сприяння їх самореалізації та стимулювання подальшої творчої педагогічної діяльності, підвищення престижності працівників закладів позашкільної освіти.

Цього року на обласному та Всеукраїнському етапах конкурсу «Джерело творчості» передбачено участь керівників гуртків еколого-натуралістичного напряму, що працюють за програмами аграрного профілю (рослинництво та тваринництво). На конкурс подали заявки: Деркач Тетяна Володимирівна (Онуфріївський РЦДЮТ), Іванюк Ольга Михайлівна (Устинівський РЦДЮТ), Карауш Інна Юріївна (Новомиргородський РЦДЮТ), Проскурняк Світлана Віталіївна (СЮН м. Світловодська), Рак Любов Борисівна (Світловодський РЦДЮТ), Сидоренко Тетяна Вікторівна (ЦДЮТ “ЗОРІТ” м. Новоукраїнки) та Стародуб Тетяна Олександрівна (Гайворонський РЦДЮТ).

У вступному слові секретар оргкомітету конкурсу Міцай Ю.В. представила учасників конкурсу, членів журі й оргкомітету. Вона довела до відома програму очного туру, конкурсні випробування якого складали з двох завдань: самопрезентації “Моє педагогічне кредо” та фрагмент заняття з учнями “Запрошуємо до світу творчості”. 

У ході самопрезентації учасники конкурсу коротко охарактеризувати власну професійну діяльність і презентували інноваційні підходи та ідеї які вони використовують у гуртковій роботі. Під час фрагменту гурткового заняття конкурсанти представили оригінальні за змістом форми, роботи з дітьми, продемонстрували педагогічний такт і ерудицію.

За підсумками заочного та очного турів журі визначило, що переможцем обласного етапу конкурсу «Джерело творчості у номінації «Керівник гуртка-2019» за еколого-натуралістичним напрямом позашкільної освіти стала керівник гуртка Устинівського РЦДЮТ Ольга Михайлівна Іванюк. У свою чергу схвальні відгуки колег та приз глядацьких симпатій «Громадський вибір» отримала керівник гуртка з ЦДЮТ «ЗОРІТ» міста Новоукраїнки Тетяна Вікторівна Сидоренко.

Вітаємо переможців!

Переглядів: 482 | Додав: SIRIUS | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
avatar