Вітаю Вас, Гость
Головна » 2017 » Червень » 16 » Вітаємо призерів Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка-2017»
10:09
Вітаємо призерів Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка-2017»

З 13 по 15 червня 2017 року у м. Києві було проведено другий (очний) тур 3-го етапу Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка-2017».

Конкурс складався з двох частин: самопрезентації «Моє педагогічне кредо» та проведення фрагменту заняття, яке конкурсанти проводили на базі Центру науково-технічної творчості молоді «Сфера».

У номінації «Керівник інформаційно-технічного гуртка» Кіровоградщину представляв Калашник Юрій Олександрович, керівник гуртка комунального закладу «Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді», а у номінації «Керівник спортивно-технічного гуртка» - Ростокін Владислав Миколайович, керівник гуртка комунального закладу «Станція юних техніків Кіровоградської міської ради».


В. М. Ростокін

Ю. О. Калашник

За результатами конкурсних випробувань обидва керівники гуртків кожен у своїй номінації посіли почесні ІІІ місця! Як призери конкурсу, вони отримали Дипломи та Грамоти Міністерства освіти і науки України та Українського державного центру позашкільної освіти.

  

Колектив науково-методичної лабораторії виховної роботи і формування культури здоров’я від свого імені та від імені педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів Кіровоградщини щиро вітає призерів Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості»!

Ми Вам бажаємо не зупинятися на досягнутому та підкорювати нові професійні вершини!

Нехай ніколи не полишає Вас креативність і натхнення! 


  • Фотозвіт у повному обсязі можна переглянути та завантажити тут.

  • У матеріалі використано фотографії ЦНТТМ «Сфера» та учасників конкурсу.

Переглядів: 644 | Додав: SIRIUS | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 1
avatar
1 rost1968 • 20:14, 16.06.2017
Дякую за поздоровлення!
avatar