Вітаю Вас, Гость
Головна » 2013 » Грудень » 5 » Вітаємо переможця Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка»!
17:56
Вітаємо переможця Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка»!


25-28 листопада 2013 року у м. Києві відбувся очний тур Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка». У конкурсі взяли участь керівники гуртків туристсько-краєзнавчого, фізкультурно-спортивного та дослідницько-експериментального напрямів позашкільної освіти у п’яти секціях: «Фізкультурно-спортивна робота», «Військово-патріотичне виховання», «Дослідницько-експериментальна робота», «Краєзнавство», «Спортивний туризм». На фінальний (очний) тур були запрошені 62 педагога.

Майстерність педагогів-позашкільників Кіровоградщини у фізкультурно-спортивному напрямі представляв керівник гуртка «Легка атлетика» центру дитячої та юнацької творчості Олександрійського району Сергій Іванович Зайченко

У цьому напрямі змагалося 18 конкурсантів з усієї України. Сергій Іванович виборов ІІ місце!

Керівники гуртків презентували актуальність, практичну значущість та впровадження власного досвіду, інноваційні підходи до організації навчально-виховного процесу, системність роботи. 

Крім того враховувалася особиста участь керівника гуртка та участь вихованців у фахових змаганнях місцевого, регіонального, Всеукраїнського рівнів. А їх у Сергія Івановича та його вихованців за 7 років роботи чимало, адже він постійно працює над удосконаленням своєї професійної майстерності, бере участь у змаганнях з бігу та щоразу виборює призові місця. Має безліч спортивних нагород: грамоти, дипломи, подяки, 27 медалей! Найвагоміша нагорода – це досягнення його вихованців – 26 переможців та 33 лауреати різних етапів конкурсів.

Підбиваючи підсумки Всеукраїнського етапу конкурсу Борис Михайлович Жебровський, заступник Міністра освіти і науки України, відзначив високу соціальну значущість позашкільної освіти у розвитку особистості дитини, зміцненні потенціалу її здоров’я та побажав всім присутнім нових звершень, вагомих здобутків у педагогічній діяльності.

 

 

 


Педагогічна громада педагогів-позашкільників області щиро вітає Сергія Івановича з перемогою у Всеукраїнському конкурсі та зичить подальших зоряних успіхів! 

Переглядів: 1080 | Додав: SIRIUS | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar