Вітаю Вас, Гость
Головна » 2013 » Грудень » 5 » ВІТАЄМО ЛАУРЕАТА ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «ДЖЕРЕЛО ТВОРЧОСТІ» У НОМІНАЦІЇ «КЕРІВНИК ГУРТКА»!
17:54
ВІТАЄМО ЛАУРЕАТА ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «ДЖЕРЕЛО ТВОРЧОСТІ» У НОМІНАЦІЇ «КЕРІВНИК ГУРТКА»!


25-28 листопада 2013 року у м. Києві відбувся очний тур Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка».

Валентин Станіславович Лихоліт, керівник військово-патріотичного клубу «Відвага» районного центру дитячої та юнацької творчості «ЗОРІТ» - педагог з високим професійним рівнем, який протягом 25 років виявляв творчий підхід до виховання підростаючого покоління, достойно представив свій досвід роботи з формування життєвих компетентностей у дітей та юнацтва у фінальному турі Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» в номінації «Керівник гуртка-2013».

Змагався Валентин Станіславович в секції «Військово-патріотичне виховання» і за результатами конкурсної програми став лауреатом очного туру і був нагороджений Дипломом Міністерства освіти і науки України, золотою «Нікою» лауреата конкурсу та Дипломом видавництва «Шкільний світ».


«Участь у такому конкурсі надзвичайно важлива для мене. Це можливість отримання нового досвіду, цікавих ідей, знайомство з колегами-однодумцями та отримання нового імпульсу для подальшої творчої праці, педагогічних пошуків і підкорення нових вершин педагогічної майстерності», - зазначив Валентин Станіславович. 

Вітаючи керівників гуртків, які у Рік дитячої творчості стали переможцями і лауреатами Всеукраїнського конкурсу, Борис Михайлович Жебровський, заступник Міністра освіти і науки України, висловив сподівання, що «джерело творчості» педагога ніколи не зміліє і побажав їм нових творчих злетів! 


Ми приєднуємось до привітань та щиро бажаємо Валентину Станіславовичу Лихоліту нових здобутків та перемог!

Переглядів: 683 | Додав: SIRIUS | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar